سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
 
صفحه اصلی|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|پيوندها
Title
iran
اصفهان - پل خواجو
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   

با سمه تعالی

 

   

 حبر شماره 1  - (آبان 89 )

 

 Hic  - سایت  اینترنتی مرکز اطلاعات کرواسی

اسقفان کرواسی در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردند که "پاپ بندیکت شانزدهم " رهبر کاتولیک‌های جهان در ژوئن سال 2011 به کرواسی سفر خواهد کرد.این اولین بار خواهد بود که پاپ بندیکت شانزدهم  از زمان انتخابش به این سمت در سال 2005، به کرواسی سفر می‌کند.سفر دو روزه پاپ به کرواسی 4 ژوئن آغاز خواهد شد. حدود 90 درصد از جمعیت 4.4 میلیون نفری کرواسی کاتولیک هستند و کلیسا تاثیرات قابل توجهی در بسیاری از بخش‌های اجتماعی این کشور دارد. ژان پل دوم، رهبر سابق کاتولیک‌های جهان سه بار و در سال‌های 1994، 1998 و 2003 به کرواسی سفر کرده بود.  کلیسای ماریا بیستریتسا  یکی از مکانهای مقدس برای مسیحیان در کرواسی می باشد و این مکان یکی از نقاط بازدیدی پاپ می باشد .

 

هینا خبرگزاری رسمی کرواسی   18 نوامبر 2010 -27 آبان 89

به مناسبت روز استقلال بوسنی و هرزه گوین ، برنامه روز فیلم بوسنی از تاریخ 22 تا 27 نوامبر 2010  (اول لغایت ششم آذر )در سالن فیلم وتئاتر اروپای زاگرب برگزار می شود .

شورای اقلیت قومی بوسنیائی ها در زاگرب ، وزارت فرهنگ و ورزش کرواسی ، آموزش وپرورش و استان سارایوو  برگزارکننده این برنامه می باشند .از ویژگی های این برنامه نمایش فیلم های کارگردانان  1960میلادی می باشد  .   بازدید برای عموم رایگان